Eileen 3de in Zuid Oost Friesland

 

Zeer mooie derde plaats in Klassieker.


Op zaterdag 21 mei reden wij met Eileen Roe – Iris Ockeloen – Djoeke Donkers – Michelle Geoghegan – Sarah Cramoysan en Ingrid Rouw de Klassieker Zuid Oost Friesland in Appelscha. De wedstrijd ging over 125 km en het weer was goed. Doordat er weinig wind stond was het tempo in de eerste 30 km hoog met een gem. van 42 km. Hierna zakte het wat terug wat resulteerde in verschillende uitlooppogingen die geen stand hielden. Op ongeveer 25 km van het einde gingen weer vier rensters aan de haal met daarbij van ons team Eileen Roe. Deze groep kreeg nooit meer dan 30 sec. voorsprong maar in het peloton was men het niet eens wie dit dicht moest rijden zodat dit de beslissende ontsnapping was. Ook de ploeggenoten van Eileen hielden voorin het peloton de rest goed in de gaten om zonodig direct te kunnen reageren.

De uitslag van de ploeg: 3de Eileen,  51 Michelle, 52 Iris, 74 Djoeke, en 82 Sarah.


In de eindsprint die werd gewonnen door Janneke Kanis werd Eileen knap derde en dus weer een podium plaats voor de Movingladies en dit maal in een Klassieker wat aangeeft dat onze ploeg dit jaar in de breedte erg sterk is.
 

Appelscha 1

Appelscha 2

Foto met dank aan Rudie Ottens

terug