Therme Kasseien omloop en Hazerswoude.

Kirsten 10de in UCI Topcompetitiewedstrijd Kasseien Omloop en Linda Ringlever 2de in Hazerswoude.

Weer een mooi weekend voor ons Team.
In de op zondag 5 juni gereden Kasseien Omloop in Exloo reden Kirsten peetoom, Charlotte Lenting, Eileen Roe, Michelle Geoghegan en Sarah Craymosan. De wedstrijd ging over 4 keienstroken en deze zorgden al gelijk voor problemen bij veel rensters. Ook Charlotte, Sarah en Michelle raakten op achterstand maar kwamen weer goed terug. Kirsten en Eileen bleven goed voorin meerijden.

Na 90 km was het Eileen na een bocht ten val kwam en zo de wedstrijd niet meer kon vervolgen. Dit was jammer want ook Eileen heeft een goede sprint in de benen, zij werd de dag voor de kasseien Omloop nog 9 de in De IJsseldelta.

Op de laatste kasseienstrook brak het peloton in Twee groepen en Kirsten was goed mee met de eerste groep.
In de sprint werd zij knap tiende, Michelle 58 en Charlotte 70ste .
Verslag en foto’s volgen.

Hazerswoude

Linda Ringlever werd zaterdag knap 2de achter Suzanne de Goede in de ronde van Hazerswoude, dus alweer een mooie podium plaats voor ons team.


Foto’s volgen.
 

terug